Matches juniors


U-9

Name of the team Points Goal Difference Place
Лемберг Спарта
Вікторія
Янтар
Скіф

U-11 Group A

Name of the team Points Goal Difference Place
Вікторія
Лемберг-Титани 2
Янтар Girls
Шторм Alliance

U-11 Group B

Name of the team Points Goal Difference Place
Янтар
Шторм
Лемберг Спарта
Скіф

U-13 Group A

Name of the team Points Goal Difference Place
Вікторія
Янтар
Шторм Alliance
Лемберг-Гладіатори

U-13 Group B

Name of the team Points Goal Difference Place
Лемберг-Титани
Шторм
Rockets
Лемберг-Акули

U-15

Name of the team Points Goal Difference Place
Лемберг
Вікторія
Вікінги
Rockets
Скіф

Thursday 30 May 2019

Match # Match time Team 1 Team 2 Result Referees
1 U-9
09:00 - 09:45
Лемберг Спарта Янтар
2 U-11 Group A
09:45 - 10:30
Вікторія Лемберг Титани
3 U-11 Group B
10:30 - 11:15
Янтар Лемберг Спарта
4 U-13 Group A
11:15 - 12:00
Вікторія Лемберг Гладіатори
5 U-13 Group B
12:00 - 12:45
Лемберг Титани Rockets
6 U-15
12:45 - 13:30
Вікторія Rockets
7 U-9
13:30 - 14:15
Вікторія Лемберг Спарта
8 U-11 Group A
14:15 - 15:00
Лемберг Титани Янтар Girls
9 U-13 Group A
15:00 - 15:45
Янтар Лемберг Гладіатори
10 U-13 Group B
15:45 - 16:30
Лемберг Титани Лемберг Акули
11 U-15
16:30 - 17:15
Лемберг Скіф
12 U-9
17:15 - 18:00
Янтар Вікторія
13 U-11 Group A
18:00 - 18:45
Янтар Girls Вікторія
14 U-13 Group A
18:45 - 19:30
Янтар Вікторія
15 U-15
19:30 - 20:15
Вікінги Rockets
16 U-15
20:15 - 21:00
Лемберг Вікторія

Friday 31 May 2019

Match # Match time Team 1 Team 2 Result Referees
17 U-11 Group A
07:30 - 08:15
Вікторія Шторм Alliance
18 U-9
08:15 - 09:00
Лемберг Спарта Скіф
19 U-11 Group B
09:00 - 09:45
Янтар Шторм
20 U-11 Group A
09:45 - 10:30
Шторм Alliance Лемберг Титани
21 U-13 Group A
10:30 - 11:15
Вікторія Шторм Alliance
22 U-13 Group B
11:15 - 12:00
Шторм Rockets
23 U-9
12:00 - 12:45
Вікторія Скіф
24 U-11 Group A
12:45 - 13:30
Янтар Girls Шторм Alliance
25 U-11 Group B
13:30 - 14:15
Лемберг Спарта Скіф
26 U-15
14:15 - 15:00
Вікторія Вікінги
27 U-9
15:00 - 15:45
Скіф Янтар
28 U-13 Group A
15:45 - 16:30
Шторм Alliance Лемберг Гладіатори
29 U-13 Group B
16:30 - 17:15
Шторм Лемберг Акули
30 U-15
17:15 - 18:00
Скіф Rockets
31 U-11 Group B
18:00 - 18:45
Шторм Скіф
32 U-13 Group B
18:45 - 19:30
Лемберг Акули Rockets
33 U-13 Group A
19:30 - 20:15
Янтар Шторм Alliance
34 U-11 Group B
20:15 - 21:00
Шторм Лемберг Спарта
35 U-13 Group B
21:00 - 21:45
Лемберг Титани Шторм
36 U-15 Group
21:45 - 22:30
Лемберг Вікінги

Saturday 1 June 2019

Match # Match time Team 1 Team 2 Result Referees
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       
   
 
       

Sunday 2 June 2019

Match # Match time Team 1 Team 2 Result Referees